Εάν δεν το ακούσεις σε εμάς δεν θα το ακούσεις πουθενά αλλού. Το πληρέστερο ραδιοφωνικό πρόγραμμα λόγου με 2-3 ακόμη προσθήκες που θα ανακοινωθούν σύντομα. Το ραδιοφωνικό πρόγραμμα του EOE Radio 2018-2019, με πρεμιέρα Δευτέρα 10 Σεπτεμβρίου:
ΔΕΥΤΕΡΑ
09:00 – 12:00 Εκλεκτικές Συγγένειες με τον δημοσιογράφο Αντρέα Σταματόπουλο (Ενημερωτική Ζώνη)
12:00 – 13:00 Πρώτη Ματιά με την δημοσιογράφο Βίκυ Μπαϊρακτάρη (Ενημερωτική Ζώνη)
13:00 – 14:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων από το Zougla.gr και τους δημοσιογράφους του Οργανισμού. (Ενημερρωτική Ζώνη)
14:00 – 16:00 Σύνδεση με αθλητικό ραδιόφωνο της αθήνας (θα ανακοινωθεί σύντομα) (Αθλητική Ζώνη)
16:00 – 17:00 Ζώδια και προβλέψεις με τον αστρολόγο, Νίκο Γεννηματά (Ψυχαγωγικη Ζώνη)
17:00 – 18:00 Η ιστορία της Τέχνης με την εικαστικό Βασιλικη Μπουλδα (Πολιτισμική Ζώνη)
18:00 – 19:00 Μουσικές επιλογές ’80s και ’90s (Μουσική Ζώνη)
19:00 – 20:00 Η πρόγνωση του καιρού για την εβδομάδα με τους μετεωρολόγους, Σταύρο Κέππα, Κωνσταντίνο Παπαχριστοδούλου και Φίλιππο Κασάπη (Ενημερωτική Ζώνη)
20:00 – 21:00 Βοτανοθεραπεία με τον βοτανολόγο, Χρήστο Κοσμίδη (Ενημερωτική Ζώνη)
21:00 – 22:00 Cheat – Chat με την Σοφία Μανουσακίδου (Ψυχαγωγική Ζώνη)
22:00 – 00:00 Basketball Night Show με τους δημοσιογράφους Σπύρο Καλέργη και Κωνσταντίνο Τσίπτσιο (Αθλητική Ζώνη)
00:00 – 02:00 Μουσική εκδρομή με την Έφη Μάνου (Ψυχαγωγική Ζώνη)
 
ΤΡΙΤΗ
09:00 – 12:00 Εκλεκτικές Συγγένειες με τον δημοσιογράφο Αντρέα Σταματόπουλο (Ενημερωτική Ζώνη)
12:00 – 13:00 Πρώτη Ματιά με την δημοσιογράφο Βίκυ Μπαϊρακτάρη (Ενημερωτική Ζώνη)
13:00 – 14:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων από το Zougla.gr και τους δημοσιογράφους του Οργανισμού. (Ενημερρωτική Ζώνη)
14:00 – 16:00 Σύνδεση με αθλητικό ραδιόφωνο της αθήνας (θα ανακοινωθεί σύντομα) (Αθλητική Ζώνη)
16:00 – 17:00 Ζώδια και προβλέψεις με τον αστρολόγο, Νίκο Γεννηματά (Ψυχαγωγικη Ζώνη)
17:00 – 19:00 Φιλοσοφικές Αναζητήσεις με την συγγραφέα Αρσινόη Δεληγιάννη (Πολιτισμική Ζώνη)
19:00 – 20:00 Spark*Adv με την Ομάδα της Spark (Ενημερωτική Ζώνη)
20:00 – 21:00 La Cort με την Ελπίδα Παπαδανιήλ (Πολιτισμική Ζώνη)
21:00 – 22:00 H ώρα της κρίσης με τον Δημήτρη Βερδελή (Ενημερωτική Ζώνη)
22:00 – 23:00 Τα μυστικά της ψυχολογίας με τον ψυχοθεραπευτή Χρήστο Αραμπατζή (Ενημερωτική Ζωνή)
23:00 – 00:30 Έκθεση Ιδεών με τον Σταύρο Δουκουζγιάννη (Πολιτισμική Ζώνη)
 
ΤΕΤΑΡΤΗ
09:00 – 12:00 Εκλεκτικές Συγγένειες με τον δημοσιογράφο Αντρέα Σταματόπουλο (Ενημερωτική Ζώνη)
12:00 – 13:00 Άλλη Ματιά με την δημοσιογράφο, Δήμητρα Κούτρα (Ενημερωτική Ζώνη)
13:00 – 14:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων από το Zougla.gr και τους δημοσιογράφους του Οργανισμού. (Ενημερρωτική Ζώνη)
14:00 – 16:00 Σύνδεση με αθλητικό ραδιόφωνο της αθήνας (θα ανακοινωθεί σύντομα) (Αθλητική Ζώνη)
16:00 – 17:00 Ζώδια και προβλέψεις με τον αστρολόγο, Νίκο Γεννηματά (Ψυχαγωγικη Ζώνη)
17:00 – 18:00 Μια ιστορία θα σας πω, με τον δημοσιογράφο Λάμπρο Παπαδή (Ενημερωτική Ζώνη)
18:00 – 19:00 Μουσικές επιλογές ’80s και ’90s (Μουσική Ζώνη)
19:00 – 20:00 Ιατρικό Απόρρητο με τον Νίκο Ρωσσόπουλο (Ενημερωτική Ζώνη)
20:00 – 21:00 Ξανά και Ξανά με τους Μαρία Λαφτσίδου και Μιχάλη Δαρνάκη (Πολιτισμική Ζώνη)
21:00 – 22:30 Ανεξάρτητος Παρατηρητής, με τον δημοσιογράφο Γεράσιμο Βραχιολίδη (Ενημερωτική Ζώνη)
22:30 – 00:00 Η ώρα τους και η ώρα μας με τον π.Απόστολο Γάτσια (Ενημερωτική Ζώνη)
 
ΠΕΜΠΤΗ
09:00 – 12:00 Εκλεκτικές Συγγένειες με τον δημοσιογράφο Αντρέα Σταματόπουλο (Ενημερωτική Ζώνη)
12:00 – 13:00 Άλλη Ματιά με την δημοσιογράφο, Δήμητρα Κούτρα (Ενημερωτική Ζώνη)
13:00 – 14:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων από το Zougla.gr και τους δημοσιογράφους του Οργανισμού. (Ενημερωτική Ζώνη)
14:00 – 16:00 Σύνδεση με αθλητικό ραδιόφωνο της αθήνας (θα ανακοινωθεί σύντομα) (Αθλητική Ζώνη)
16:00 – 17:00 Ζώδια και προβλέψεις με τον αστρολόγο, Νίκο Γεννηματά (Ψυχαγωγικη Ζώνη)
17:00 – 18:00 Επικαιρότητα στο μικροσκόπιο με την νομικό Αναστασία Σκανδάλη (Ενημερωτική Ζώνη)
18:00 – 19:00 Μουσικές επιλογές ’80s και ’90s (Μουσική Ζώνη)
19:00 – 20:00 Ώρα Υγείας με τους Ολυμπία Βλάχου και Ηλία Πάσχο (Ενημέρωτική Ζώνη)
20:00 – 21:00 La Cort με την Ελπίδα Παπαδανιήλ (Πολιτισμική Ζώνη)
21:00 – 22:00 Ο λόγος της Ορθοδοξίας με τον θεολόγο, Ευάγγελος Ρωσσόπουλος (Ενημερωτική Ζώνη)
22:00 – 23:00 Codex Paranormal με τον ερευνητή, Χάρη Καραλιώτα (Πολιτισμική Ζώνη)
23:00 – 01:00 Μουσική εκδρομή με την Έφη Μάνου (Ψυχαγωγική Ζώνη)
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
09:00 – 12:00 Εκλεκτικές Συγγένειες με τον δημοσιογράφο Αντρέα Σταματόπουλο (Ενημερωτική Ζώνη)
12:00 – 13:00 Πολιτικός Βίος με τον μαθηματικό Στέφανο Βαβούρα (Ενημερωτική Ζώνη)
13:00 – 14:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων από το Zougla.gr και τους δημοσιογράφους του Οργανισμού. (Ενημερωτική Ζώνη)
14:00 – 16:00 Σύνδεση με αθλητικό ραδιόφωνο της αθήνας (θα ανακοινωθεί σύντομα) (Αθλητική Ζώνη)
16:00 – 17:00 Ζώδια και προβλέψεις με τον αστρολόγο, Νίκο Γεννηματά (Ψυχαγωγικη Ζώνη)
17:00 – 18:00 France Voice με την Δάφνη Τσιπίτση (Ενημερωτική Ζώνη)
18:00 – 19:00 Μουσικές επιλογές ’80s και ’90s (Μουσική Ζώνη)
19:00 – 20:00 Το χρονικό της αλήθειας με την συγγραφέα, Αγγελική Αναγνώστου (Ενημερωτική Ζώνη)
20:00 – 21:00 ΙσπανοΕλληνική Πινελιά με την Maria Vàkas Giner (Ενημερωτική Ζώνη)
21:00 – 22:00 Πόντος Πατρίς με τον Θεόφιλο Κυριακίδη (Ενημερωτική Ζώνη)
22:00 – 23:00 Μυθική Αναζήτηση με τους Βίκυ Γιώβη και Αθανάσιος Τσιότσος (Πολιτισμική Ζώνη)
23:00 – 00:00 Παράξενο με τον ερευνητή, Θωμά Κάστια (Πολιτισμική Ζώνη)
 
ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ
09:00 – 14:00 Παιδική Ζώνη (Το περιεχομενό της θα ανακοινωθεί σύντομα)
14:00 – 16:00 Όσα μύθια τόση αλήθεια, με την ξεναγό Ευγενία Κούκουρα (Πολιτισμική Ζώνη)
16:00 – 20:00 Αθλητικό ΣαββατοΚύριακο με τους Ιωάννα Βαμβακίδου και Νίκο Ντουντουλάκη και ρεπορτάζ των Βασίλη Κοφσανίδη, Λάμπρο Παπαδή, Κωνσταντίνο Τσίπτσιο, Άννα Νικολάου, Σταυρούλα Σταμούλη, Γιώργος Μπίτζιος, Δημήτρη Γραμμένο, Κωνσταντίνα Μπεκιάρη κ.α (Αθλητική Ζώνη)
20:00 – 00:00 Μουσικές του κόσμου από ξένους και έλληνες DJs (Μουσική Ζώνη)
00:00 – 01:00 Αρχείον Πολιτισμού με τον λαογράφο, Γιώργο Λεκάκη

Γράψε απάντηση

Γράψε ο σχολιό σου
Γράψε το όνομά σου

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.